Zarejestruj    Zaloguj    Dział    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » RPGownia




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Najlepsze sesje ever
 Post Napisane: Cz lip 21, 2011 10:19 
Offline
Jedyny Czarny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 06, 2010 12:32
Posty: 2458
tak mnie ostatnio naszło na wspomnienia i doszedłem do wniosku, że przydałby się tu taki temat, który zbierałby do kupy najlepsze sesje jakie kiedykolwiek ktokolwiek z nas przeżył.

a skoro o najlepszych z najlepszych mowa, to trzeba zacząć oczywiście od pierwszej sesji w Everfihgt'a i radosnej przygody w Daronowie. mistrzował Adaśko, grali Franko, Sopel (dawno już przez wszystkich zapomniany) i ja. postacie nasze zawędrowały do małej osady w lesie. po drodze spotkaliśmy człowieka mieszkającego samotnie o imieniu D'aron (Daron, Darron?), który to później okazał się być wygananym za jakieś przewinienia byłym kapłanem z klasztoru znajdującego się w osadzie. na tej jednej sesji zapoznaliśmy owego D'arona, rozprawiliśmy się z chcącymi nas zabić zbójcami, spotkaliśmy wilkołaka, zaczęliśmy poznawać mroczne sekrety klasztoru, Frank zaostał przeklęty tajemniczym symbolem, a ja wygrałem w okolicznej karczmie turniej na pięści (a byłem bardem :D). ogólnie było wesoło i świetnie. ta jedna sesja zostanie w mej pamięci na zawsze, zresztą wśród "starszyzny" po wsze czasy uchodzić będzie za kultową. nie tylko ze względu na obfitość różnego rodzaju zdarzeń, czy epicki wręcz kfiatek (pojawi się niebawem w cyklu :D), ale także dlatego, że to właśnie na tej sesji narodził się najpotężniejszy artefakt wszech czasów: ciepłe rajtuzy. MG chciał nas udupic i stwierdził, że tylko na ten przedmiot będzie nas stac, ale jak się później okazało owe rajtuzy pomogły nam wyjśc z niemal wszystkich opresji podczas tej sesji (równie skuteczne jako bandaż jak i w walce z wilkołakiem). po tamtej przygodzie żaden inny MG nie odważył się już wyposażyc swoich graczy w mityczne ciepłe rajtuzy, które to obok Vantiara Wojownika są wielką legendą WZMF :D

PS. tytuł tematu nieładnie zajeżdża z angielska, ale nie mogłem znaleźć odpowiedniejszej nazwy.

_________________
Przygoda i Rozrywka? Co za kapitalny pomysł! Musimy sprawić, by ta rzecz nie stała się zbyt cholernie popularna, albowiem cała hołota także będzie chciała w to grać! - JKW Książę Walii


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: Cz lip 21, 2011 10:19 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Najlepsze sesje ever
 Post Napisane: Cz lip 21, 2011 11:05 
Offline
Pan Maruda
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 07, 2010 16:41
Posty: 1969
Szczerze - ja też wtedy bawiłem się najlepiej :mrgreen:


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Najlepsze sesje ever
 Post Napisane: N wrz 11, 2011 00:19 
Offline
Jedyny Czarny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 06, 2010 12:32
Posty: 2458
kolejna z najlepszych sesji jakie mnie spotkały, to znakomita Neuroshima na dwóch graczy u Harry'ego. już o tej sesji pisałem w innym temacie, więc powiem tylko że było naprawdę świetnie. dorobiliśmy się z Frankiem własnego samochodu, bimbrowni, warsztatu i jeszcze kilku innych przydatnych przedmiotów. przekonałem się wtedy, że sesje we dwóch mogą być fajne.

niekwestionowane drugie miejsce na mojej liście najlepszych sesji. pierwsze ma oczywiście Daronowo.

_________________
Przygoda i Rozrywka? Co za kapitalny pomysł! Musimy sprawić, by ta rzecz nie stała się zbyt cholernie popularna, albowiem cała hołota także będzie chciała w to grać! - JKW Książę Walii


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Najlepsze sesje ever
 Post Napisane: Śr lis 23, 2011 14:16 
Offline
Najfajniejszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 07, 2010 19:04
Posty: 654
Nie żebym się przypominał, ale pewna sesja w crystala czeka na swoją kolejkę by wypłynąć i zalać wszystkich blaskiem swego geniuszu :}

_________________
"Soylent Green is other people."


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Najlepsze sesje ever
 Post Napisane: Śr lis 23, 2011 15:21 
Offline
Jedyny Czarny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 06, 2010 12:32
Posty: 2458
podobnie jak pewna sesja w Cthulhu :P

a szczerze mówiąc to zapomniałem o tym temacie. dobrze że się przypomniałeś, bo trzeba znów forum rozruszać. jak chwilę znajdę, to skrobnę i o Crystalu i o niezapomnianej rozróbie w siódemkowej gospodzie.

_________________
Przygoda i Rozrywka? Co za kapitalny pomysł! Musimy sprawić, by ta rzecz nie stała się zbyt cholernie popularna, albowiem cała hołota także będzie chciała w to grać! - JKW Książę Walii


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Najlepsze sesje ever
 Post Napisane: Pt lis 25, 2011 13:19 
Offline
Jedyny Czarny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 06, 2010 12:32
Posty: 2458
to najpierw numer trzy na mojej liście, czyli rozróba w siódemkowej karczmie. sesja była autorstwa Agnieszki, która chyba nie do końca rozumiała o co w 7thSea chodzi, ale akcja początkowa wyszła jej po prostu po mistrzowsku. otóż sesja się zaczyna, wszyscy siedzą w karczmie i nagle ktoś rzuca, że jest wyprawa po skarby na pobliską wyspę, gracze, którzy jeszcze się nie znają zgłaszają się chętnie każdy indywidualnie. tutaj ja jako że grałem arystokratę-dyplomatę narzuciłem się nachalnie z chęcią przewodniczenia wyprawie. ale wyprawa wzięła w łeb, bo jak szliśmy wszyscy na przystań, to nagle ktoś wysadził statek, którym mieliśmy płynąć. jako że postacie graczy były jedynymi obcymi w mieście, to reszta uczestników wyprawy wzięła ich za winnych zaistniałej sytuacji i rzuciła się na nich. cała akcja była zaprawdę epicka i bardzo heroicznosiódemkowa. dotarliśmy do karczmy, zabarykadowaliśmy się w niej i chyba przez dwie godziny broniliśmy, by na końcu zwyczajnie ją wysadzić. były przy tym obecne takie patenty jak powalenie dwóch przeciwników jednym strzałem z pistoletu, zadźganie przeciwników wychylając się znienacka przez okno i inne. to był kawał dobrej przygody. niestety później mocno siadło, ale karczmę zawsze będę miło wspominał.

w następnym odcinku Crystal ;)

_________________
Przygoda i Rozrywka? Co za kapitalny pomysł! Musimy sprawić, by ta rzecz nie stała się zbyt cholernie popularna, albowiem cała hołota także będzie chciała w to grać! - JKW Książę Walii


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Najlepsze sesje ever
 Post Napisane: N gru 18, 2011 19:51 
Offline
Jedyny Czarny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 06, 2010 12:32
Posty: 2458
czas się w końcu rozprawić z naprawdę dobrą sesją w Crystala. było już o tym w relacjach więc krótko. graliśmy kampanię w Crystalicum w składzie Frank, Nydziu, ja i Pepe na mistrzu. generalnie miała ona swoje wzloty i upadki, a klimat świata totalnie mi nie podszedł, ale ostatnia sesja był przecudna. generalnie drużyna podzieliła się na samym początku tak, że każdy z bohaterów był sam i ciągnął własny wątek. był problem z długimi przestojami, ale za to jak już przyszła kolej danego gracza, to bawił się on świetnie. pomysł z indywidualnym podziałem wątków był naprawdę przedni i dobrze wypadł. generalnie sesja była świetna i zawsze będę ją mile wspominał. więcej takich.

i więcej Adaśka na mistrzu :D

_________________
Przygoda i Rozrywka? Co za kapitalny pomysł! Musimy sprawić, by ta rzecz nie stała się zbyt cholernie popularna, albowiem cała hołota także będzie chciała w to grać! - JKW Książę Walii


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: N gru 18, 2011 19:51 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strona główna forum » RPGownia


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL