Zarejestruj    Zaloguj    Dział    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Tawerna




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Gry PC (nowe vs stare)
 Post Napisane: Śr gru 27, 2017 22:15 
Offline
Jedyny Czarny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 06, 2010 12:32
Posty: 2458
o proszę. czyżbyś dorwał w Biedronce antologię the elder scrolls?

_________________
Przygoda i Rozrywka? Co za kapitalny pomysł! Musimy sprawić, by ta rzecz nie stała się zbyt cholernie popularna, albowiem cała hołota także będzie chciała w to grać! - JKW Książę Walii


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: Śr gru 27, 2017 22:15 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Gry PC (nowe vs stare)
 Post Napisane: Cz gru 28, 2017 17:33 
Offline
Pan Maruda
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 07, 2010 16:41
Posty: 1969
Speak quickly, outlander, or go away.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Gry PC (nowe vs stare)
 Post Napisane: So gru 30, 2017 21:29 
Offline
Śniący
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 07, 2010 21:19
Posty: 388
Promo na steamie było.

BTW, straszna ilość bugów. Kiedyś jakoś tego nie dostrzegałem.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Gry PC (nowe vs stare)
 Post Napisane: Pn sty 29, 2018 10:10 
Offline
Najfajniejszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 07, 2010 19:04
Posty: 654
Zapraszam do czytania naszego devbloga, stay tuned!

http://steamcommunity.com/app/628330/allnews/

_________________
"Soylent Green is other people."


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Gry PC (nowe vs stare)
 Post Napisane: Cz mar 22, 2018 16:53 
Offline
Najfajniejszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 07, 2010 19:04
Posty: 654
Dzisiaj nasz dźwiękowiec wysmażył coś tak dobrego, że uprosiłem go, żeby pozwolił mi tu opublikować. Trzymajcie melodyjkę z trzeciego chapteru naszej trzychapterowej gry :D

https://streamable.com/h11e5

_________________
"Soylent Green is other people."


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Gry PC (nowe vs stare)
 Post Napisane: Pt mar 23, 2018 17:39 
Offline
Śniący
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 07, 2010 21:19
Posty: 388
Poproś dźwiękowca o nuty.

Pogwizduję, więc chyba wpada w ucho.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Gry PC (nowe vs stare)
 Post Napisane: So mar 24, 2018 15:08 
Offline
Jedyny Czarny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 06, 2010 12:32
Posty: 2458
muzyczka bardzo przyjemna, ale moje serce skradły krokodyle :D

_________________
Przygoda i Rozrywka? Co za kapitalny pomysł! Musimy sprawić, by ta rzecz nie stała się zbyt cholernie popularna, albowiem cała hołota także będzie chciała w to grać! - JKW Książę Walii


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Gry PC (nowe vs stare)
 Post Napisane: So mar 24, 2018 15:27 
Offline
Pan Maruda
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 07, 2010 16:41
Posty: 1969
Dobre toto


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Gry PC (nowe vs stare)
 Post Napisane: Wt maja 01, 2018 11:23 
Offline
Śniący
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 07, 2010 21:19
Posty: 388
Skończyłem właśnie Far Cry: Primal.

Gra przenosi nas o 10 tysięcy lat wstecz, do czasów, gdy ludzkość żyła w małych plemionach i tłukła się kamiennymi maczugami po głowach. Setting bardzo mi odpowiada, uważam, że za mało jest gier osadzonych w prehistorii.

Jeśli ktoś grał w Far Cry 3 lub 4, to się odnajdzie w Primalu, rozgrywka jest bardzo podobna. Stajemy na czele plemienia Łindża, odbijamy teren z rąk plemion Udam (Neandertalczycy) oraz Izila (nawiązujący do południowoamerykańskich indian?).

Fabuła raczej liniowa. Mamy swobodę poruszania się i wybierania kolejności zadań, jednak ostatecznie wszystkie (główne) i tak musimy wykonać. Teren za to jest bardzo malowniczy i zachęca do zwiedzania w towarzystwie ulubionego prehistorycznego zwierza (do wyboru od borsuka po niedźwiedzie jaskoniowe). Choć przyznam, na pewno bardziej by mi się świat spodobał, gdyby po odpaleniu testu graficznego na średnich detalach moje FPS'y nie oscylowały w okolicy 6. Musiałem zjechać wszystko na minimum.

Warto sięgnąć po tytuł, jeśli ktoś lubi skradankowo-akcjowe klimaty.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Gry PC (nowe vs stare)
 Post Napisane: Wt maja 01, 2018 12:53 
Offline
Najfajniejszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 07, 2010 19:04
Posty: 654
Ja ostatnio postanowiłem wreszcie skończyć Zeno Clash 2. Gra jest bezpośrednim sequelem jedynki.

Seria Zeno Clash opowiada historię dziejącą sie w Zenozoiku - prehistorycznej, prymitywnej krainie zamieszkałej przez Zenosów - dziwaczna plemię złożone z osobników przeróżnych ras. W pierwszej części jesteśmy świadkami podróży Ghata - protagonisty gry, ściganego przez swoich braci i siostry za zbrodnię, której dopuścił się przeciwko rodzinie. Ze względu na bardzo pierwotny charakter cywilizacji Zenosów, nie wykształcili oni czegoś, co można by nazwać społeczeństwem. Największą spójną komórką społeczną pozostaje rodzina. Rodzina Ghata jest bardzo liczna, co sprawia, że ojczymatka - dwupłciowy rodzic Ghata i jego rodzeństwa - pełni w swoim mieście Halstedom rolę kogoś w stylu szefa mafii.

W czasach swojej premiery Zeno Clash narobił trochę szumu ze względu na to, że był chyba pierwszym przykładem udanej bijatyki FPP i w sumie tyle można o nim powiedzieć - ładna gra w bardzo ciekawym settingu, z dobrym systemem walki i kilkoma ciekawymi, choć niezbyt rozbudowanymi konceptami fabularnymi.

Dwójka uderza w bardziej filozoficzny ton. Twórcy serwują bardzo ciekawe rozważanie na temat prawa, moralności i cywilizacji. Zenosi, jako lud dziki, żyjący prawem pięści, stają się bowiem szczurami doświadczalnymi w rękach sił wyższych, które to siły próbują - każda na swój sposób - wywindować plemię do poziomu cywilizowanego społeczeństwa. Gra stawia kilka ciekawych pytań, z których najważniejsze dotyczy natury kształtowania się społeczeństw - czy społeczeństwo to efekt uboczny narzucania praw i zakazów, czy naturalny wynik współżycia jednostek, czy może powstać tylko może poprzez poświęcenie i odrzucenie egoizmu?

Mechanicznie, gra rozwija pomysły jedynki - walka wręcz tym razem zostaje urozmaicona przez zestaw kilku broni, które bohater może mieć przy sobie zawsze, jak i sporą liczbę ekwipunku "użyj i wyrzuć" jak prymitywna broń strzelecka, kije, czy maczugi. Dostajemy też drobny rozwój postaci - za znalezione w trakcie gry totemy otrzymujemy punkty, które możemy wydać by zwiększyć siłę, kondycję, wytrzymałość i charyzmę - ta ostatnia przydaje się, by przywoływać do pomocy towarzyszy. Jedynym zarzutem jaki mam do gry, jest fakt, że większość walk była mocno opcjonalna, więc dosyć szybko zacząłem po prostu ignorować przeciwników i przechodzić obok. Może na wyższych poziomach trudności nie jest to takie łatwe. Nie mniej, polecam, rozgrywka jest zabawna, a walka - satysfakcjonująca. Nie mniej, najmocniejszą częścią produkcji pozostaje historia.

_________________
"Soylent Green is other people."


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: Wt maja 01, 2018 12:53 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Strona główna forum » Tawerna


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL