Zarejestruj    Zaloguj    Dział    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Tawerna




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Gry PC (nowe vs stare)
 Post Napisane: Pt cze 26, 2020 14:57 
Offline
Najfajniejszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 07, 2010 19:04
Posty: 654
Jeśli ktoś ma za dużo czasu w weekend, zapraszam do zapoznania się z grą przy której pomagam od półtora roku. Do 29 lipca każdy posiadacz steam może za darmo pobrać klienta i samemu lub ze znajomymi pozwiedzać świat gatewalkersów :3

https://store.steampowered.com/app/1341 ... ers_Alpha/

_________________
"Soylent Green is other people."


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: Pt cze 26, 2020 14:57 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Gry PC (nowe vs stare)
 Post Napisane: So lip 18, 2020 11:33 
Offline
Śniący
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 07, 2010 21:19
Posty: 388
Miałem dwa posiedzenia nad tą grą i zdecydowanie muszę jeszcze się jej trochę pouczyć.

Generalnie czytając opinie na steam, raczej się z nimi zgadzam. Fajna idea połączenia action rpg z survivalem, której jednak brakuje trochę ogólnej płynności. Co mnie denerwowało na samym początku to kilkalność ataków, gdzie atak nie jest na kliknięcie, a na puszczenie przycisku myszy. Trudno mi było się do tego przyzwyczaić. Żałuję, że nie mogę się cofnąć do starszych światów, które zwiedziłem, pojawiają się tylko wyższe tiery, a kiepski ze mnie zbieracz i planista, więc kończą mi się zapasy.

Chętnie będę dalej testował, szkoda, że nie mam z kim tego koopować.

Wymagania wpisane na steamie mocno kłamią, 960 nie widze nawet na horyzoncie, a gra po wyłączeniu wszystkiego działa mi grywalnie :D


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Gry PC (nowe vs stare)
 Post Napisane: N lip 19, 2020 22:18 
Offline
Najfajniejszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 07, 2010 19:04
Posty: 654
Dzięki za poświęcenie chwili. Wasza opinia jest dla nas niezwykle ważna! Generic corporate talk! :P

A tak na serio, to najlepszy feedback to ten który zostawisz nam na steam, więc nie krępuj się :) Co do braku płynności - gra daleka jest od skończenia, cały czas szlifujemy co tylko się da. Co do atakowania - znaczniki możesz wyłączyć w ustawieniach gry i wówczas będziesz castował ataki naciśnięciem, a nie puszczeniem przycisku.

Wszystkie zasoby ze światów niskiego tieru powinieneś móc znaleźć na światach wyższego tieru. Docelowo gracze dostaną możliwość odwiedzania światów o dowolnym tierze, także fear not! Każdy będzie mógł grać w swoim tempie.

Jeżeli masz low-endowego kompa, to bardzo by nam pomogło, gdybyś napisał jakie masz w nim bebechy, na jakich ustawieniach graficznych grałeś i jak często płynność gry spadała poniżej granicy komfortu. To są cenne informacje, a nie mamy za bardzo możliwości testować na każdym możliwym setupie.

No i w końcu, jeżeli brakuje ci znajomych do grania, to na naszym discordzie czasem ludzie szukają ziomków do coopa.

https://discord.gg/WYqUwK7

_________________
"Soylent Green is other people."


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: N lip 19, 2020 22:18 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Strona główna forum » Tawerna


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL